ROK 2017

9 września 2017 r.

JANIA GÓRA-WIOSKA CHLEBOWA. Wójt gminy Świekatowo -MAREK TOPOLIŃSKI, a obok Niego RZESZA LUDZI, którzy uwierzyli w siłę MAŁEJ OJCZYZNY. OBOK MNIE ZAŚ, MISTRZ JANUSZ ŁUNIEWSKI, wspierający mnie na tej POLNEJ ŚCIEŻCE ŻYCIA. Dziękuję CI JANUSZU, że mogę na Ciebie liczyć..

26 sierpnia 2917 r.

Piękna słoneczna sobota, zatem czas na ŚWIĘTO GMINY BIAŁE BŁOTA. Wyszło do rymu nawet, bo też ŚWIĘTO WSPANIAŁE I w pięknych kujawskich ramach.Oczywiście nie zabrakło śpiewanych przeze mnie KUJAW i wielu wspaniałych atrakcji. KTO ŻYW NIECH ZATEM PRZYBYWA DO GOŚCINNEJ I KUJAWSKIEJ GMINY BIAŁE BŁOTA. Impreza potrwa do godzin nocnych.DO ZOBACZENIA….

24 czerwca 2017 r.

To już VII KUJAWSKI FESTIWAL PIEŚNI LUDOWEJ W Parku Solankowym w Inowrocławiu. Przepiękna impreza organizowana przez Wojewódzki Związek Rolników, Kółek i Organizacji Roniczych na czele z kochającym Małą Ojczyznę prezesem HENRYKIEM SOBCZAKIEM. To dla mnie ZASZCZYT, że po raz kolejny mogłam prowadzić tę WSPANIAŁĄ IMPREZĘ

29 marca 2017 r. Toruń

 Na WELCONOMY FORUM IN TORUŃ, miałam przyjemność osobiście pogratulować Panu Profesorowi WOJCIECHOWI MAKSYMOWICZOWI przyznanego na Forum tytułu AMBASADORA INTEGRACJI I WSPÓŁPRACY. Pan Profesor to wybitny neurochirurg znany z zastosowania m.in. u podopiecznych Fundacji „A kogo” EWY BŁASZCZYK – innowacyjnej metody wybudzania z długotrwałej śpiączki

13 marca 2017 r.

Forum Gospodarze, WELCONOMY IN TORUŃ, rozpoczynamy obrady. Na początku bardzo miłe spotkanie z Panem profesorem Jerzym BUZKIEM.

11 marca 2017 r.

Dzisiaj w FILHARMONII POMORSKIEJ miałam zaszczyt prowadzić Dzień Kobiet zorganizowany przez WZRKiOR. Było cu-do w-nie! Przy pełnej sali, „śpiewając” w duecie z wybitnym barytonem Aleksandrem Kamedulskim; wspólnie z prezesem Henrykiem Sobczakiem „zaczarowaliśmy” czas. Na sali ponad 850 Pań z Regionu, dostojni goście, wybitni artyści… I oczywiście folkloru czar z zespołem ludowym GNIEWKOWIANIE… Dla takich chwil WARTO ŻYĆ.

28 LUTEGO 2017 r.

W „ELEKTRONIKU” było pięknie, radośnie i czasami nostalgicznie. Wspominaliśmy Naszych Nauczycieli, Kolegów i czasy, gdy wszyscy byliśmy młodzi. Dziękuję Panu dyr. ROMANOWI WOJCIECHOWSKIEMU i Jego Zastępcy, że panowie poświęcili nam tyle czasu. Dziękuję także grupieABSOLWENTÓW, na czele z Panem prezydentem JANEM SZOPIŃSKIM, że odpowiedzieli na moje „GRATULACYJNE” zaproszenie. Teraz wszyscy czekamy na obchody 50-lecia NASZEGO KOCHANEGO „ELEKTRONIKA”