ROK 2018

13 października 2018 r.

Trudny wybór miało dziś jury VIII FESTIWALU WIDZĄCYCH DUSZĄ, by wyłonić spośród 12 kandydatów tych NAJLEPSZYCH. Bardzo wysoki poziom artystyczny uczestników i piękny repertuar piosenek z tekstami AGNIESZKI OSIECKIEJ, sprawiły, że jury obradowało b. Długo. Zwycięzców już znamy, ale jakie zdobyli miejsca i nagrody, dowiemy się jutro, podczas KONCERTU FINAŁOWEGO w OPERZE NOVA, w sali MANRU. ZAPRASZAM w imieniu GRZESIA DUDZIŃSKIEGO, gospodarza i TWÓRCY tego FESTIWALU.

21 lipca 2018 r.

Piękna dziś uroczystość 15-lecia Gminnej Rady Kobiet w Sicienku, była okazją do miłych spotkań i oczywiście wspaniałej zabawy. BRAWO ORGANIZATORZY, BRAWO WSZYSTKIE KOBIETY W SICIENKU!!!!! Dziękuję także za sympatyczne uznanie dla WIELU KOLEŻANEK i mojej skromnej osoby. LIDZIA BELIŃSKA, ASIA WINIECKA I BASIA ZABŁUDOWSKA, NAPRAWDĘ GODNIE I ZE SWADĄ poprowadziłyście tę uroczystość!!!

9 czerwca 2018 r.

 Pierwszy dzień XIII Festiwalu Piosenek JACKA KACZMARSKIEGO wyłonił laureatów, którzy jutro, wraz z CZERWONYM TULIPANEM, wystąpią w Operze NOVA. Poprowadzę również i ten koncert, na który Was KOCHANI serdecznie ZAPRASZAM. Dzięki GRZEGORZOWI DUDZIŃSKIEMU, twórcy tego festiwalu, w Bydgoszczy – ŹRÓDŁO WCIĄŻ BIJE. Twórczość KACZMARSKIEGO to Poetycko-muzyczna Kronika NASZYCH DZIEJÓW.

 12 maja 2018 r.

Prowadzę właśnie wspaniały Majowy Rodzinny Piknik wSicienku. Jak zwykle i radośnie tu i wiele atrakcji. Cudowna atmosfera i przepiękna pogoda. Taka CUDOWNA GMINA!!!

8 kwietnia 2018 r.

A to właśnie piękne wspomnienie z Bydgoskiego Integracyjnego Pikniku Polsko-Romskiego. Z okazji Międzynarodowego Dnia ROMÓW, życzę Moim Przyjaciołom ROMOM, by PIKNIK znów znalazł swoje miejsce na kulturalnej mapie Bydgoszczy.

17 marca 2018 r.

Piękne są imprezy gloryfikujące nasze KULTURALNO – KULINARNE DZIEDZICTWO. KORONOWSKIE IMPRESJE, co dwa lata, mają okazję zaprezentować bogactwo naszego REGIONU. Wspaniałe, że są ludzie, którym CHCE SIĘ CHCIEĆ.

25 marca 2018 r.

Wspomnień czar… Na bydgoskim Starym Rynku JARMARK WIELKANOCNY 2O18. Było przepięknie!!