2018 ROK

9 grudnia 2018 r.

Drezno. Galeria Dawnych Mistrzów, Galeria Zwinger. A wśród nich: Rembrandt, van Dyck, Canalatto, Rubens i Rafael z Jego Madonną Sykstyńską. Niewyobrażalna uczta duchowa…Drezno przywitało mnie słońcem i wszystkimi swoimi UROKAMI. Miasto króla Augusta Mocnego, króla Polski. Znane powiedzenie: Za Króla Sassa, jedz, pij i popuszczaj pasa…. ma swoje odbicie w BOGACTWIE tu zgromadzonym. I w historii władców. Piękna Hrabina COSEL, mieszkała tuż obok królewskiego pałacu. Była WIELKĄ miłością króla Augusta II. Drezno, miasto królewskie.

30 kwietnia 2018 r.

Dziś morskich opowieści ciąg dalszy. Wyprawa ze ŚWINOUJŚCIA do niemieckiego kurortu Heringsdorf, przy 6 w skali Bouforta!!!! I fantastyczne Jubileusze Urodzinowe Grażynki, Małgosi i Marka, gdzie???? W WESOŁYM AUTOBUSIE! SMAK ŻYCIA

22 kwietnia 2018 r.

Królestwo Niderlandów, Holandia, kraj Miłości, Młodości, Radości, Rowerów i KWIATÓW. Miliony artystycznych kompozycji kwiatowych na platformach i samochodach uradowały nas i MILONY OBYWATELI ŚWIATA NA PARADZIE KWIATÓW!!!. Niech żyje KRÓL NIDERLANDÓW, NIECH ŻYJE HOLANDIA, NIECH ŻYJE MIŁOŚĆ!!!

21 lutego 2018 r.

Miłość, miłość… w ZAKOPANEM i do ZAKOPANEGO

16 lutego 2018 r.

Po Walentynkowych atrakcjach, wypad do TRÓJMIASTA i wspaniały spektakl pt. „GORĄCZKA SOBOTNIEJ NOCY”, w gdyńskim TEATRZE MUZYCZNYM, to prawdziwa frajda!