CIEKAWOSTKI

1 Października 2020 r.

Jeszcze kilka fotek z KRYSTYNĄ LEWICKĄ-RITTER. Najlepszą animatorką kultury Pomorza i Kujaw. Która również poprowadziła ten piknik kulinarny.
Dziękujemy Krysiu 🙂

Dziękuje Przyjaciele-muzycy za takie piękne słowa pod moim adresem.. Dzisiaj Wasze ŚWIĘTO. ŚWIĘTO MUZYKI I MUZYKÓW. Zatem składam Wam, mili PILERSI, i wszystkim muzykującym znajomym mym i Waszym, najlepsze życzenia wszelkiej… MUZYCZNOŚCI! Pewnie jeszcze nieraz, nasze twórcze drogi się spotkają. I cieszę się bardzo, bo muszę przyznać , że każda impreza z PILERSAMI, to WSPANIAŁA IMPREZA!!! 🙂🙂🙂 BO Z WAMI… GRA MUZYKA!!!

22 września 2020 r.

Warto wiedzieć…

U nas na wsi już po omłotach i po żniwach. Póżniej będą wykopki…

11 sierpnia 2020 r.

Mój wierny RYBAK ZAWSZE tu na mnie czeka. Ale i ja niezmiennie wypatruję Go w moim porcie MARZEŃ..

26 lipca 2020 r.

Taka wczorajsza sytuacja: słodka niespodzianka podczas koncertu i muzyczna dedykacja dla Krystyna Lewicka-Ritter od Pana Górskiego i SPółki 🙂 piosenka „Sen Katarzyny II”.

Kochani!!! Serdecznie DZIĘKUJĘ!!! Jestem po prostu wzruszona… Grześ, Seba… BARDZO DZIĘKUJĘ!!!

1 grudnia 2019 r.

 

Jako rasowy MORS BRZEGOWY- TOWARZYSZĄCY, dzisiaj towarzyszyłam właśnie MORSOM z KLUBU POSEJDON Z KOSZALINA, które kąpały się w SIANOŻĘTACH. Było SUPER!!!! Marcin Imperiall ZAPRASZA więc WSZYSTKIE MORSY, BYDGOSKIE TEŻ, do niedzielnych KĄPIELI!

 

11 października 2019 r. 

Między Kółkowa Baza Maszynowa w Kruszynie

Dziękujemy bardzo wszystkim, którzy wzięli udział w spotkaniu z Arkady Fiedler – PoDrodze, mamy nadzieję, że wszyscy wyszli równie zadowoleni co i my! Dziękujemy bardzo Slawomir Szmigiel AST Motors za pomoc w organizacji tego spotkania, Szkole Podstawowej w Kruszynie oraz Pani Dyrektor Małgorzacie Wojnowskiej za użyczenie sali, wójtowi gminy Sicienko Panu Piotrowi Chudzyńskiemu za honorowy patronat nad spotkaniem, Krystyna Lewicka-Ritter za poprowadzenie spotkania oraz grupie pasjonatów, którzy przybyli nie czym innym jak właśnie poczciwymi maluszkami! Jeszcze raz wszystkim wielkie dzięki i mamy nadzieję na kolejne wspólne działania.
fot. Mateusz Konopka

lipca 2019 r.

Zawsze jest miło spotkać kujawskich ziomków. Oto sympatyczny PATROL WŁOCŁAWEK na XXII ZLOCIE HISTORYCZNYCH POJAZDÓW WOJSKOWYCH DARŁOWO 2019. Mając na Kujawach takich wspaniałych pasjonatów militariów, możemy się czuć bezpieczni. Sztuka wojenna nie ma dla nich tajemnic…

2 sierpnia 2018 r.

 

Nad morzem dom stoi do góry „nogami”. Na szczęście reszta świata CHODZI PO ZIEMI. A ja z głową w…. chmurkach, a raczej nielicznych obłokach, bo ŻAR się leje z nieba.

6 września 2017 r.

Kochani, moja ukochana figurka MATKI BOSKIEJ SKĘPSKIEJ…Dałam radę przed 15 sierpnia zbudować nowe, śliczne ogrodzenie. SERDECZNIE DZIĘKUJĘ MOIM SĄSIADOM, MARLENCE i JEJ MĘŻOWI PAWŁOWI, PANI JUSTYNIE, ZBYSZKOWI i PANU SEBASTIANOWI ZA POMOC!!! BEZ WAS NIGDY NIE DAŁABYM RADY TEGO ZROBIĆ….DZIĘKUJĘ