STREFA POLSKIEGO KONSUMENTA

       W tej zakładce, wraz z moimi Przyjaciółmi, i z osobami, które zechcą podzielić się swoimi doświadczeniami, polecać WAM będziemy DOBRE, WYPRÓBOWANE POLSKIE PRODUKTY. Inaczej mówiąc propagować chcę tutaj PATRIOTYZM KONSUMENCKI. I tak, jak nawzajem polecamy sobie dobre książki czy filmy, zachęcać Was będę do kupowania dobrych polskich wyrobów lub korzystania z wysokiej jakości usług naszych polskich fachowców.. 

        JEŚLI MACIE TAKI SPRAWDZONY POLSKI PRODUKT ZRÓBCIE FAJNY, KRÓCIÓTKI FILM (do 5 sek.), ZDJĘCIE Z CIEKAWYM TEKSTEM LUB WIERSZEM I PRZYŚLIJCIE  SWOJE PRACE DO MNIE. PO OCENIE UMIESZCZĘ JE W TEJ ZAKŁADCE. BY WAS ZACHĘCIĆ DO TEJ WSPÓŁPRACY, NA POCZĄTEK, JA POLECAM WSZYSTKIM, SPRAWDZONY W MOJEJ KUCHNI, OLEJ KUJAWSKI.

Oto mój CHALLENGE dla WAS KOCHANI… Zawsze namawiam WAS do patriotyzmu konsumenckiego czyli do kupowania i promowania polskich produktów. Zachęcona przez prezesa WZRKiOR Henryk Sobczak, pokusiłam się o nagranie w pięknie kwitnącym rzepaku – promocji OLEJU KUJAWSKIEGO, doskonałego polskiego produktu… Teraz proszę także WAS, byście i WY w jakiś ciekawy sposób (zdjęcie, film, tekst, wiersz ze zdjęciem…) przedstawili jakiś swój POLSKI PRODUKT DOSKONAŁY i przysłali mi to na mojego WhatsApp-a. A ja, umieszczę WASZE dzieła na mojej stronie internetowej, która ruszy już niebawem… ZAPRASZAM DO MIŁEJ, TWÓRCZEJ ZABAWY, promującej POLSKIE PRODUKTY!!

9 lipca 2020 r.

CZARNA PORZECZKA PROSTO Z POLA, tylko z TRZEMIĘTÓWKA gm. Sicienko!!! Z PLANTACJI państwa GRAŻYNY i JANUSZA CHMIEL tel. 510 213 239
ZAMAWIAJCIE, DZWOŃCIE, RÓBCIE KONFITURY pełne witaminy C!!!! PEŁNE ZDROWIA I NIEPOWTARZALNEGO SMAKU!!! Osobiście to sprawdziłam i POLECAM!!!!