ROK 2023

10 stycznia 2023 r. – SICIENKO

31 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

      SIEMA!!! KOCHANI!!! Już w niedzielę, 29 stycznia 2023 Roku, zapraszamy Was do SICIENKA na 31 FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY!!!
      Gram z WOŚP w Sicienku od samego początku i dzięki ofiarności uczestników licytacji, dołożyliśmy do wspólnej kasy WOŚP, przez te wszystkie lata – wiele, wiele tysięcy złotych!!! Siła każdej dołożonej tu złotówki jest przecież zwielokrotniona przez bardzo liczny udział mieszkańców Gminy Sicienko! I to w każdej licytacji, którą prowadziłam! Za te pieniążki zakupiono bardzo dużo nowoczesnych urządzeń medycznych! W imieniu zatem tych wszystkich RODZICÓW oraz ich dzieci, którym uratowaliśmy dzięki tej ORKIESTROWEJ zbiórce pieniędzy – ZDROWIE, A MOŻE NAWET I ŹYCIE – DZIĘKUJĘ… To Państwo – mieszkańcy mojej ukochanej Gminy Sicienko, również dołożyliście swoje wspaniałe serca do tego RADOSNEGO NIESIENIA POMOCY TYM, KTÓRZY JEJ POTRZEBUJĄ… Wśród nich byli i są także, niektórzy z Państwa. Przychodziliście bowiem KOCHANI na kolejne Finały WOŚP, by dzielić się z nami swoimi doświadczeniami, opowiadając o tym że i Wasi Najbliżsi korzystali w szpitalach z urządzeń medycznych oklejonych naszymi CZERWONYMI WOŚP-owymi SERDUSZKAMI! Bo tak to właśnie działa!
Zbieramy pieniądze na sprzęt ratujący w szpitalach zdrowie i źycie dzieci, nie zdając sobie nawet sprawy z tego, że przecież kiedyś mogą z nich skorzystać i… nasi Najbliżsi… Gdy opowiadaliście Państwo o tych trudnych, swoich doświadczeniach, nie kryliśmy łez wzruszenia, że nasze WOŚP-owe granie – w tak bliskim nam środowisku – naszych mieszkańców, znajomych i sąsiadów – ratowało zdrowie i życie ich dzieci, które czasami, po latach zmagań z chorobą, uczestniczyły w naszych kolejnych Finałach!!! I to była ta największa RADOŚĆ! I łzy szczęścia!
      A ile jest w Polsce takich maleńkich jak nasz – Sztabów WOŚP? Duuuuużo, bardzo duuuuuużo! A w każdym z nich – wiele takich radosnych historii wycisksjących łzy szczęścia.To znaczy, że TO DZIAŁA!!! Dlatego z SERCEM PEŁNYM MIŁOŚCI I EMPATII, ZAPRASZAM WAS KOCHANI NA NASZE KOLEJNE WSPÓLNE GRANIE W 31. FINALE WOŚP W SICIENKU. Będziemy tu wszyscy! Zresztą spójrzcie proszę Państwo na program! Ile tam wspaniałych małych serduszek i dużych serc, przygotowało dla Państwa przepiękne koncerty, gry i zabawy, pokazy i występy. O koncercie fantastycznego artysty – KRZYSZTOFA FILASIŃSKIEGO – nie wspomnę! Do tego jeszcze-jak zwykle – tyyyyyle regionalnych pyszności, przygotowanych przez Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z gminy Sicienko! A wszystko po to, byśmy mogli zjednoczyć się radośnie wobec tej serdecznej idei, której zazdroszczą nam wszyscy na świecie! Bądźmy zatem znòw razem, 29 stycznia 2023 roku, podczas 31. FINAŁU WOŚP w Sicienku! Zapraszam w imieniu ORGANIZATORÓW i swoim – oczywiście także na LICYTACJĘ! To co? SIEMA!!! I DO ZOBACZENIA!!! I koniecznie proszę, choć wiem, że nikomu nie jest dzisiaj łatwo, otwórzcie nie tylko swoje serca, ale także… swoje portfele. Bo będzie na co wydać pieniądze. Nasi niezawodni DARCZYŃCY, podarowali bowiem na LICYTACJĘ WOŚP, którą niezmiennie poprowadzę, WSPANIAŁE DARY!!! Zakupując je na tej WOŚP-owej licytacji, pomożecie być może… nawet… kiedyś… i… swoim Najbliższym…